![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ο Νίκος Κατέλης ήταν ο απόλυτος πρωταγωνιστής με το ψευδώνυμο «Catman», ο οποίος μετά την μεγάλη επιτυχία μπροστά από τις κάμερες, εργαζόταν και σε νυχτερινά μαγαζιά, κάνοντας διάφορα νούμερα και λέγοντας τραγούδια με γνωστές ατάκες του, ενώ είχε κυκλοφορήσει και CD.
Ωστόσο, ο καιρός πέρασε, τα χρόνια επίσης, η Αννίτα Πάννια αναζήτησε νέους πρωταγωνιστές και ο Κατέλης... χάθηκε.
Οι πληροφορίες αναφέρουν ότι γύρισε στην γενέτειρα του, στο Μεσολόγγι. Εκεί στο χωριό Νεοχώρι, ο Κατέλης ζει πια την ζωή του μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)