![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Στην Υποδιεύθυνση Ασφαλείας του Αγρινίου εμφανίστηκε την Παρασκευή 42χρονη από χωριό της Δημοτικής Ενότητας Θεστιέων του δήμου Αγρινίου, καταγγέλλοντας κλοπή χρηματικού ποσού από τον σύζυγο της.
Συγκεκριμένα η 42χρονη κατήγγειλε ότι ο άνδρας της, 53 ετών, την Πέμπτη, από το μεσημέρι μέχρι τις 8 το βράδυ, της αφαίρεσε χαρτοφύλακα που περιείχε 850 ευρώ που ανήκουν σε Σωματείο καθώς και έγγραφα του Σωματείου όπως βιβλίο εσόδων-εξόδων κλπ.
Οι αστυνομικοί μετά την μήνυση αναζητούν εκ νέου τον 53χρονο αφού πρόκειται για το ίδιο ζευγάρι που την Πέμπτη το απόγευμα η γυναίκα μήνυσε τον άνδρα, καταγγέλλοντας ότι την απείλησε με μαχαίρι.
agriniopress.gr
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)