![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Τελικά καταλήγει… χωρίς μπικίνι, αλλά με ένα λεοπάρ μαντήλι να ποζάρει στο περίφημο Σειτάν Λιμάνι στα Χανιά
Στην Κρήτη συνεχίζει τις τελευταίες μέρες τις διακοπές της η Ιωάννα Τούνη παρέα με φίλες της. Η 27χρονη πρώην διαγωνιζόμενη του My Style Rocks, ‘’πυροβολεί’’ με αλλεπάλληλες σέξι αναρτήσεις και stories στο instagram, δηλώνοντας μεταξύ άλλων: «Το μεγαλύτερό μου πρόβλημα την τρέχουσα περίοδο, είναι ποιο μπικίνι θα πρέπει να φορέσω σήμερα. Είναι ή δεν είναι αυτό ευτυχία;».
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)