![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η γνωστή ηθοποιός και παρουσιάστρια φαίνεται μελαγχολική στη φωτογραφία που δημοσίευσε από την Αίγινα
Με μία τελευταία ανάρτησή της στο instagram, η Ζέτα Μακρυπούλια μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς φίλους της μία φωτογραφία της από την παραλία, καθώς αγναντεύει τον ήλιο και τη θάλασσα από την Αίγινα.
Μάλιστα με αυτοσαρκασμό, η ίδια σχολιάζει στην ανάρτησή της: «Αγαπημένη ώρα!! Ξέρω, βγήκα λίγο παραπάνω σοβαρή έως και προβληματισμένη, αλλά είναι η στιγμή. Κάπου είχα αφαιρεθεί… Στον ήλιο μάλλον! Που σήμερα έχει έκλειψη».
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)