![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η 34χρονη ηθοποιός πόζαρε topless στον φακό του συντρόφου της, έχοντας στα χέρια της ένα ψάθινο καπέλο και δημοσίευσε τη φωτογραφία στο instagram, σχολιάζοντας παιχνιδιάρικα στην ανάρτηση της: «Hide or Disappear?» (Nα κρυφτώ ή να εξαφανιστώ;).
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η 34χρονη ηθοποιός πόζαρε topless στον φακό του συντρόφου της, έχοντας στα χέρια της ένα ψάθινο καπέλο και δημοσίευσε τη φωτογραφία στο instagram, σχολιάζοντας παιχνιδιάρικα στην ανάρτηση της: «Hide or Disappear?» (Nα κρυφτώ ή να εξαφανιστώ;).
View this post on InstagramHide or Disappear? #longweekend #justathought? ?byHugt
A post shared by Katerina Geronikolou (@katerina_geronikolou) on