![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η Ελευθερία Ελευθερίου είναι πολύ δραστήρια σε Tik Tok και Instagram και συχνά... γοητεύει τους θαυμαστές της με τα βίντεο και τις σέξι φωτογραφίες που ανεβάζει. Η προσφάτως χωρισμένη -σύμφωνα με δημοσιεύματα- τραγουδίστρια έσπασε τα... κοντέρ με το τελευταίο της βίντεο.
Η Ελευθερία, λοιπόν, έβαλε το πιο σέξι μπικίνι της και με τη βοήθεια ενός φίλου της αντέγραψαν μία από τις πιο γνωστές χορογραφίες του Tik Tok. Η τραγουδίστρια ανέβασε το βίντεο και στο Instagram και φυσικά κέρδισε για ακόμη μία φορά τα κολακευτικά σχόλια του αντρικού κοινού!
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)