![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Πάντα ακομπλεξάριστη η Άννα Βίσση!
Η Άννα Βίσση, όπως και όλοι, μένει σπίτι λόγω της εξάπλωσης του ιού και δεν διστάζει να δημοσιεύει φωτογραφίες της.
Φωτογραφίες που την απεικονίζουν χωρίς πολλά φτιασίδια. Η Άννα Βίσση όχι μόνο δημοσιεύει φωτογραφίες της χωρίς ίχνος μακιγιάζ αλλά μας δείχνει και τα υπέροχα μπλουζάκια που φορά! Η τραγουδίστρια έβαλε ένα μαύρο μπλουζάκι που έγραφε: «Safe the earth It is the only planet with chocolate» και σχολίασε: «The T-shirt of the day !#chocolate #healthylifestyle #bittersweet #blackandwhite #withorwithout
ΔΕΙΤΕ ΤΗ ΧΩΡΙΣ ΜΑΚΙΓΙΑΖ:
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)