![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Τα γενέθλιά της γιόρτασε η Μαρίνα Πατούλη στο νυχτερινό κέντρο που τραγουδά ο Γιώργος Τσαλίκης. Η σύζυγος του Περιφερειάρχη Αττικής διασκέδασε, παρέα με τον σύζυγο της Γιώργο Πατούλη και καλούς της φίλους, στο 4711 και δεν σταμάτησε να τραγουδάει και να δέχεται ευχές.
Ο Γιώργος Τσαλίκης της τραγούδησε το happy birthday, ενώ ο Γιώργος Πατούλης χόρεψε ζεϊμπέκικο και συγκεκριμένα, το «Δεν θα ξαναγαπήσω».
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)