![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Δεν μπορεί ακόμα να πιστέψει τον χαμό του.
Μιλά για τον άνθρωπο που γνώρισε και αγάπησε..
Συγκλονισμένη είναι η πρώην σύντροφος του Παντελή Παντελίδη, Μαρία Γεωργακάκη. Δεν μπορεί ακόμα να πιστέψει τον θάνατο του τραγουδιστή και πρώην συντρόφου της. Εκείνη ήταν η μούσα του Παντελή, η γυναίκα για την οποία έγραψε τις πρώτες επιτυχίες του και κατάφερε να ξεχωρίσει. Δείτε το βίντεο με όσα είπε!
{youtube}B5UizcbXeJE{/youtube}
tlife
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)