![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Φορτισμένη συναισθηματικά είναι η ατμόσφαιρα έξω από το πατρικό του Παντελή Παντελίδη, όπου λίγο πριν από τις 19:00 το απόγευμα της Παρασκευής έφτασε μέσα σε λευκό φέρετρο η σορός του άτυχου τραγουδιστή.
Εκατοντάδες συγκεντρωμένοι που έφτασαν από το απόγευμα στο σπίτι ξέσπασαν σε χειροκροτήματα, φωνάζοντας «Παντελή μας, θα ζήσεις για πάντα».
{youtube}KZbZe8IO79M{/youtube}
Από το απόγευμα πλήθος κόσμου κατέφθασε και συνεχίζει να συγκεντρώνεται έξω από το σπίτι όπου μεγάλωσε ο Παντελής Παντελίδης για να εκφράσουν τη θλίψη τους και να συμπαρασταθούν στην οικογένεια του άτυχου τραγουδιστή.
Κανείς δεν μπορεί ακόμη να πιστέψει πως ο τραγουδιστής έχασε στη ζωή του σε τροχαίο σε ηλικία μόλις 32 ετών.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)