![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ο Τρύφωνας Σαμαράς ήταν ένα από τα “θύματα” του Σάββα Πούμπουρα.
Στο δεύτερο επεισόδιο του Best Friend’s Fear.
Ο γνωστός κομμωτής πείστηκε από έναν πολύ καλό του φίλο να πάει σε μια βίλα στο Κορωπί.
Για να χτενίσει μια κοπέλα που βρίσκεται κλεισμένη σε ένα κουβούκλιο για ιατρικούς λόγους.
Ο αδερφός της κοπέλας έπρεπε να φύγει από το σπίτι. Κι έτσι ο Τρύφωνας έμεινε μόνος του για να χτενίσει την ασθενή. Και κάπου εκεί ξεκίνησε το… κυρίως μενού της φάρσας.
Ο Τρύφωνας Σαμαράς αναγκάστηκε να μπει μέσα στον ειδικό χώρο, προκειμένου να βοηθήσει την κοπέλα, που υποτίθεται ότι πέθαινε, ενώ λίγο αργότερα μπήκε μέσα στο σπίτι έξαλλος ο αδερφός της.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)