![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ο Νίκος Μακρόπουλος βρέθηκε στην Αμερική και τραγούδησε για τους ομογενείς.
Ο τραγουδιστής έχει πολλούς θαυμαστές στην μακρινή ήπειρο και γι’ αυτό τον λόγο την επισκέπτεται συχνά.
Ο Νίκος Μακρόπουλος κατά την διάρκεια της παραμονής του στην Αμερική δεν έχασε την ευκαιρία να παρακολουθήσει τον παγκόσμιου φήμης ταχυδακτυλουργό David Copperfield και να συνομιλήσει μαζί του. Μάλιστα, ο David Copperfield κάλεσε τον Νίκο Μακρόπουλο στο καμαρίνι του.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)