![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Πάθαμε πλάκα με αυτό που είδαμε στην Μουρτερή από την κακοκαιρία.
Όταν φεύγει το καλοκαίρι, η διάθεση αλλάζει όχι μόνο στους ανθρώπους αλλά και στην φύση. Αλλάζει η διάθεση μας και επίσης αγριεύουν και οι θάλασσες όπως θα δούμε στις παρακάτω φωτογραφίες. Οι φωτογραφίες από την «νευριασμένη» θάλασσα είναι από την παραλία της Μουρτερής.
Η παραλία της Μουρτερής βρίσκεται στον Δήμο Κύμης-Αλιβερίου.
Δείτε φωτογραφίες στο newse.gr, από την θυμωμένη Μουρτερή όπου η θάλασσα κάλυψε τα πάντα ακόμα και τον δρόμο.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)