![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Μετά την τιμητική πολιτογράφηση του Τομ Χανκς από τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας και το ευχαριστήριο μήνυμα του αμερικανού σταρ μέσω Instagram, ακολούθησε η ανάρτησή της Ρίτα Γουίλσον. Η ίδια ανέβασε στο Instagram μια φωτογραφία της, με φόντο το Αιγαίο, σχολιάζοντας:
«Σε ευχαριστούμε Ελλάδα για την τιμητική πολιτογράφηση μαζί με τον Τομ Χανκς. Μας τιμήσατε πραγματικά! Η φωτογραφία είναι από το όμορφο Αιγαίο!».
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)