![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
"Την απιστία τη συγχωρώ αρκεί να μην τη μάθω. Αν τη μάθω θα τα σπάσω, θα γίνει ένας χαμός, δεν θες να ξέρεις" δήλωσε η Μαρίνα Πατούλη.
"Θεωρώ κάθε σύζυγος και γυναίκα που σέβεται τον εαυτό της, θα κάνει πίσω τόσο όσο πιστεύει ότι δεν θίγεται η αξιοπρέπεια της" τόνισε στην εκπομπή Celebrity Travel.
"Δέχεται φλερτ αλλά το διασκεδάζω γιατί βλέπω μερικές φορές πόσο γραφικές γίνονται κάποιες γυναίκες... Μου άρεσε πολύ το μυαλό του, η σκέψη του, το χιούμορ του. Δεν ήταν έρωτας με την πρώτη ματιά" σχολίασε.
Δείτε απόσπασμα:
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)