![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η ταινία FROZEN "αναβιώνει" στη βιτρίνα της Alouette στο Golden Hall!
Η Παγωμένη Πριγκίπισσα Έλσα της ταινίας ❆FROZEN❆, ο πιο φιλικός και ξεκαρδιστικός χιονάνθρωπος Όλαφ με την...ζεστή αγκαλιά του, οι Νεράιδες της ταινίας Winx, ο Julious - το πιθηκάκι της Paul Frank- και πολλοί ακόμα παιδικοί ήρωες, κάνουν την εμφάνισή τους στο, Χριστουγεννιάτικα στολισμένο, κατάστημα μας στο Golden Hall!!!
Διαβάστε περισσότερα στο Alouette.gr
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)