![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Μετά το πάντα σε ένα σκίτσο με χιονανθρώπους τώρα ήρθε η σειρά της γάτας ανάμεσα σε κουκουβάγιες, όπως τις σχεδίασε ο Ούγγρος Gergely Dudas που υπογράφει με το ψευδώνυμο Dudolf.
Λοιπόν μπορείτε;
Δείτε την φωτογραφία ΠΑΡΑΚΑΤΩ στο gallery!
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Μετά το πάντα σε ένα σκίτσο με χιονανθρώπους τώρα ήρθε η σειρά της γάτας ανάμεσα σε κουκουβάγιες, όπως τις σχεδίασε ο Ούγγρος Gergely Dudas που υπογράφει με το ψευδώνυμο Dudolf.
Λοιπόν μπορείτε;
Δείτε την φωτογραφία ΠΑΡΑΚΑΤΩ στο gallery!