![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Το 4χρονο αγοράκι έπεσε από τοιχίο κάτω από αδιευκρίνιστες συνθήκες, στα Χανιά.
Ώρες αγωνίας περνά η οικογένεια του 4χρονου αγοριού, το οποίο νοσηλεύεται στη Μονάδα Εντατικής Θεραπείας Παίδων του ΠΑΓΝΗ, μετά τον βαρύτατο τραυματισμό του το βράδυ της Τρίτης.
Ο μικρός έπεσε από τοιχίο κάτω από αδιευκρίνιστες συνθήκες, στα Χανιά.
Το παιδί φέρει κρανιοεγκεφαλικές κακώσεις και μετά τη διακομιδή του στο νοσοκομείο Χανίων, κρίθηκε επιβεβλημένη η μεταφορά του στο Ηράκλειο, κάτι που έγινε αργά το βράδυ.
Οι γιατροί κάνουν ό,τι περνά από το χέρι τους για να κρατήσουν τον μικρό στη ζωή.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)