![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
«Εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος» αναφέρει ο δήμαρχος Μαραθώνα, Ηλίας Ψινάκης στην φωτογραφία που ανήρτησε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram μαζί με τον δήμαρχο Θεσσαλονίκης, Γιάννη Μπουτάρη.
Δείτε τη φωτογραφία
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
«Εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος» αναφέρει ο δήμαρχος Μαραθώνα, Ηλίας Ψινάκης στην φωτογραφία που ανήρτησε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram μαζί με τον δήμαρχο Θεσσαλονίκης, Γιάννη Μπουτάρη.
Δείτε τη φωτογραφία