![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η Pamela Anderson το Σαββατοκύριακο βρέθηκε στη Μεσσηνία!
Η ηθοποιός βρέθηκε στο φιλανθρωπικό τουρνουά γκολφ που διοργανώνεται για δεύτερη φορά στην Ελλάδα στο Costa Navarino και η πτήση της έγινε με ιδιωτικό αεροπλάνο.
Διαβάστε περισσότερα ΕΔΩ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η Pamela Anderson το Σαββατοκύριακο βρέθηκε στη Μεσσηνία!
Η ηθοποιός βρέθηκε στο φιλανθρωπικό τουρνουά γκολφ που διοργανώνεται για δεύτερη φορά στην Ελλάδα στο Costa Navarino και η πτήση της έγινε με ιδιωτικό αεροπλάνο.
Διαβάστε περισσότερα ΕΔΩ