![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Τελικά επιβεβαιώνεται το ρητό ότι κάποιοι δεν έχουν ούτε ιερό ούτε όσιο!
Και από τον κανόνα δεν εξαιρείται φυσικά και η απελθούσα Περιφερειάρχης Αττικής των Εθνικών Τραγωδιών της Μάνδρας και του Ματιού, της κ. Ρένας Δούρου!
Ενα χρόνο μετά τις φονικές πυρκαγιές που κόστισαν τη ζωή σε 102 συνανθρώπους μας, η Ρένα Δούρου όχι μόνο δε βρήκε να πει μια κουβέντα σχετικώς, αλλά είχε το θράσος να προβεί σε «σατυρικού» περιεχομένου ανάρτηση με βίντεο του Γιώργου Μαρίνου.
Η ανάρτηση προκαλεί τουλάχιστον οργή δεδομένης της χρονικής στιγμής που επέλεξε να την κάνει στον προσωπικό της λογαριασμό στο Facebook.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)