![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Με ριγέ γραβάτα και κρατώντας στο χέρι τον καφέ του εμφανίστηκε, ο δήμαρχος Θεσσαλονίκης, Γιάννης Μπουτάρης, στην οδό Τσιμισκή, στο ύψος της Αριστοτέλους, όπου στήθηκε η εξέδρα για να παρακολουθήσουν οι επίσημοι την μαθητική παρέλαση.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Με ριγέ γραβάτα και κρατώντας στο χέρι τον καφέ του εμφανίστηκε, ο δήμαρχος Θεσσαλονίκης, Γιάννης Μπουτάρης, στην οδό Τσιμισκή, στο ύψος της Αριστοτέλους, όπου στήθηκε η εξέδρα για να παρακολουθήσουν οι επίσημοι την μαθητική παρέλαση.