![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η Σοφία Καρβέλα διανύει το πιο όμορφο διάστημα της ζωής της.
Την οικογενειακή της ευτυχία θα ολοκληρώσει σε λίγους μήνες, ο ερχομός του δεύτερου μωρού της. Η κόρη της Άννας Βίσση, πριν από λίγες ώρες πόσταρε μία φωτογραφία της στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram και φαίνεται ολοκάθαρα με τα ρούχα που φοράει, η φουσκωμένη της κοιλίτσα.
Η όμορφη μανούλα, που ενημερώνει τους διαδικτυακούς της φίλους από τα social media, ανυπομονεί να κρατήσει στην αγκαλιά της τον καρπό του έρωτά της. Πάντως το σίγουρο είναι ότι η δεύτερη εγκυμοσύνη την έχει ομορφύνει πολύ.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)