![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Λίγη ώρα πριν αρχίσουν οι εκδηλώσεις της δεύτερης ημέρας των εγκαινίων o φωτογραφικός φακός της Piraeus Press επισκέφτηκε το πιο ψηλό σημείο του Δημοτικού Θεάτρου.
Δείτε πως φαίνεται το κέντρο του Πειραιά από τον πέμπτο όροφο του Δημοτικού θεάτρου:
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Λίγη ώρα πριν αρχίσουν οι εκδηλώσεις της δεύτερης ημέρας των εγκαινίων o φωτογραφικός φακός της Piraeus Press επισκέφτηκε το πιο ψηλό σημείο του Δημοτικού Θεάτρου.
Δείτε πως φαίνεται το κέντρο του Πειραιά από τον πέμπτο όροφο του Δημοτικού θεάτρου: