![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ο Σύλλογος Βιβλιοχαρτοπωλών και Εκδοτών Πειραιά, υπό την αιγίδα του Υπουργείου Πολιτισμού και με την συνεργασία του Δήμου Πειραιά, διοργανώνει και φέτος έκθεση βιβλίου στο Πασαλιμάνι.
Αυτή θα είναι η 29η έκθεση που πλέον αποτελεί θεσμό για τους Πειραιώτες
Η φετινή Έκθεση Βιβλίου του Πειραιά πραγματοποιείται και πάλι στο Πασαλιμάνι κι ανοίγει τις πύλες της, την Παρασκευή 12 Ιουνίου και ολοκληρώνεται την Κυριακή 28 Ιουνίου 2015.
Ωράριο Λειτουργίας: καθημερινά 19:00- 23:00 μ.μ.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)