![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Δύσκολες ώρες περνάει ο Γιώργος Δεληκάρης.
Ο παλαίμαχος άσος του Ολυμπιακού νοσηλεύεται στο «Γ.Γεννηματάς» με σοβαρό πρόβλημα υγείας.
Ο Δεληκάρης εισήχθη εσπευσμένα χθες τα ξημερώματα στο νοσοκομείο ταλαιπωρημένος από σοβαρό πρόβλημα υγείας χωρίς ωστόσο να έχουν γίνει γνωστές περισσότερες πληροφορίες.
Από την πρώτη στιγμή, ο πρόεδρος του Ολυμπιακού Βαγγέλης Μαρινάκης ζήτησε να γίνει ότι καλύτερο για το μεγάλο άσο του παρελθόντος για τους ερυθρόλευκους αλλά και της Εθνικής ομάδας, ο οποίος τα τελευταία χρόνια έχει αποτραβηχτεί από τα φώτα της δημοσιότητας.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)