![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Το Μουσικό Σχολείο Πειραιά συμπληρώνει φέτος 20 χρόνια λειτουργίας και το γιορτάζει με μια μοναδική συναυλία σε συνεργασία με την Διέυθυνση πολιτισμού του Δήμου Πειραιά.
Η συναυλία θα πραγματοποιηθει σήμερα 27 Απριλίου και ώρα 20.00
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Το Μουσικό Σχολείο Πειραιά συμπληρώνει φέτος 20 χρόνια λειτουργίας και το γιορτάζει με μια μοναδική συναυλία σε συνεργασία με την Διέυθυνση πολιτισμού του Δήμου Πειραιά.
Η συναυλία θα πραγματοποιηθει σήμερα 27 Απριλίου και ώρα 20.00