![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Σε μια ιδιαίτερη και σεμνή τελετή στην αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου Αμπελακίων, η Δήμαρχος Σαλαμίνας και ο πρόεδρος της Κοινότητας Αμπελακίων τίμησαν τις οικογένειες των τριών αξιωματικών που έπεσαν εν ώρα καθήκοντος στα Ίμια.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Σε μια ιδιαίτερη και σεμνή τελετή στην αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου Αμπελακίων, η Δήμαρχος Σαλαμίνας και ο πρόεδρος της Κοινότητας Αμπελακίων τίμησαν τις οικογένειες των τριών αξιωματικών που έπεσαν εν ώρα καθήκοντος στα Ίμια.