![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ποιος να το ‘λεγε στη Ζέτα Μακρυπούλια, όταν υποδυόταν την Αμαλία του «Παρά 5», ότι θα ερχόταν κάποτε η στιγμή που θα τη συναντούσε κιόλας; Για την ακρίβεια την …αρσενική εκδοχή της Αμαλίας.
Τι ακριβώς συνέβη στο «Ρουκ Ζουκ»; Θεούλης παίκτης ο οποίος λέει το «νι» και το «λι» με την ίδια χάρη που το έλεγε η Αμαλία στο «φιλί φιλί με σκοτώννννννεις» ετοιμάζεται να παίξει και πάνω στην κουβέντα, του ξεφεύγουν 2-3 βαρβάτα «λι».
Ο ίδιος ακομπλεξάριστος το καταλαβαίνει, θυμάται την Αμαλία του «Παρά 5» και το γλέντι ξεκινά.
Δείτε το απολαυστικό σκηνικό στο βίντεο που ακολουθεί.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)