![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ότι είναι εκκεντρική το γνωρίζαμε, δεν χρειαζόταν αυτό το βίντεο για να το αποδείξει. Αυτό που δεν γνωρίζουν πολλοί ίσως είναι ότι η Νατάσα Καλογρίδη δεν κρυώνει.
Κι αυτό φαίνεται και από τα ρούχα που διάλεξε να φορέσει για να βγει έξω στον κυκλώνα »«Ζορμπά»: γόβες στιλέτο σε έντονο πορτοκαλί χρώμα και καμπαρντίνα και κοσμήματα για τη βόλτα της μέσα στη βροχή. Μάλιστα όπως η ίδια είπε χαρακτηριστικά, μετά το Ζορμπά, περιμένει το «Ζειμπέκικο της Ευδοκίας» χωρίς να χάσει στιγμή το χιούμορ της.
Δείτε το βίντεο
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)