ΠΕΙΡΑΙΑΣΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ Αετό δίπλα στα κύματα πέταξαν οι Πειραιώτες (Βίντεο + Φωτο) Δευτέρα 23 Φεβρουαρίου 2015 | 12:37:51 Κοινοποίηση στο Facebook Κάντε Tweet στο Twitter Βρείτε μας στο Google News. Πατήστε εδώ! Τίμησαν και φέτος το έθιμο αρκετοί θαρραλέοι Πειραιώτες που αψήφησαν την κακοκαιρία και επέλεγαν να ρίξουν αετό δίπλα στο κύμα σε Φρεαττύδα και Πειραϊκή. ΔΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ Διαβάστε επίσης ΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Νοσοκομείο Μεταξά: Αυστηρά μέτρα για τον κορωνοϊό έως 29 Ιουλίου ΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Πτώση άνδρα στον Πειραιά – Ανασύρθηκε χωρίς τις αισθήσεις του ΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Ένωση Απανταχού Μανιατών: Εκδήλωση για τα 198 χρόνια από τις μάχες Βέργας και Διρού (φωτο) ΚΟΙΝΩΝΙΑ Κύκλωμα εκβιαστών με Δημοτικούς Αστυνομικούς και Υπαλλήλους – Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος του Πειραιά στο «κόλπο» των 700.000 ευρώ το χρόνο; ΠΑΡΑΠΟΛΙΤΙΚΑ Αν. Κοινοβουλευτικός Εκπρόσωπος της ΝΔ ο Κώστας Κατσαφάδος ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ Συγκλονιστικό στιγμιότυπο: Κεραυνός «σβήνει» στην ταράτσα του Νοσοκομείου Μεταξά!