![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
«Το σπίτι μας στην Κινέτα. Μόνιμη κατοικία της αδελφής μου και της ανιψιάς μου. Τα λόγια είναι περιττά», έγραψε η γνωστή ηθοποιός στο facebook και ανέβασε φωτογραφίες από το καμένο σπίτι στις οποίες διακρίνεται το μέγεθος της καταστροφής.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
«Το σπίτι μας στην Κινέτα. Μόνιμη κατοικία της αδελφής μου και της ανιψιάς μου. Τα λόγια είναι περιττά», έγραψε η γνωστή ηθοποιός στο facebook και ανέβασε φωτογραφίες από το καμένο σπίτι στις οποίες διακρίνεται το μέγεθος της καταστροφής.