![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Πανικός δημιουργήθηκε κατά τη διάρκεια της χθεσινής παράστασης «Βάκχες».
Την ώρα της ερμηνείας, ο θεατρικός Πενθέας, κατά κόσμον Γιώργος Βουρδαμής, λιποθύμησε. Το κοινό καθυστέρησε να καταλάβει τι συνέβαινε, ενώ η Μάρθα Φριτζήλα, τον πλησίασε ήρεμα και ρώτησε αν υπάρχει κάποιος γιατρός στο κοινό. Το κοινό, όπως αναφέρει ifemerida ανέμενε τη συνέχιση της παράστασης, αλλά ο ηθοποιός δεν ήταν σε θέση να συνεχίσει αφού λίγα λεπτά αργότερα ξαναλιποθύμησε στο καμαρίνι. H παράσταση θα γίνει στις 7 Σεπτεμβρίου!
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)