![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Μητέρα για πρώτη φορά έγινε πριν μερικές ημέρες η Αθηνά Οικονομάκου και όπως όλα δείχνουν γύρισε στο σπίτι και απολαμβάνει τις πρώτες στιγμές με το μωρό της.
Η ηθοποιός δημοσίευσε μια φωτογραφία της στο Instagram, χωρίς ίχνος μακιγιάζ, στέλνοντας το δικό της μήνυμα και λέγοντας ένα μεγάλο ευχαριστώ: «No filter, no make up…just happiness ♥️ Σας ευχαριστώ πολύ όλους για την αγάπη ,τις ευχές και την στήριξη σας !!Μα πιο πολύ απ´όλους θέλω να ευχαριστήσω τον καταπληκτικό γιατρό μου Θεόδωρο Λιακάκο, την μοναδική μαία μου Πασχαλιά Γρίβα και τον Όμιλο Ιασώ».
Δείτε την ανάρτηση:
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)