![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Επιστημονική ημερίδα με θέμα τη Ναυμαχία της Έλλης και τους Βαλκανικού Πολέμους θα πραγματοποιηθεί αύριο Τρίτη 9 Δεκεμβρίου, στο Μουσείο Ναυτικής Παράδοσηςστο Πέραμα.
Η εκδήλωση θα λάβει χώρα στις 6.00 το απόγευμα.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Επιστημονική ημερίδα με θέμα τη Ναυμαχία της Έλλης και τους Βαλκανικού Πολέμους θα πραγματοποιηθεί αύριο Τρίτη 9 Δεκεμβρίου, στο Μουσείο Ναυτικής Παράδοσηςστο Πέραμα.
Η εκδήλωση θα λάβει χώρα στις 6.00 το απόγευμα.