![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Εκατοντάδες και ίσως χιλιάδες Πειραιώτες παρακολούθησαν τον Αγιασμό των Υδάτων στον όρμο Μπαϊκούτσι στην Πειραϊκή, εκμεταλλευόμενοι τον πολύ καλό καιρό που έχει σήμερα ανήμερα των Θεοφανείων.
Δείτε το βίντεο:
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Εκατοντάδες και ίσως χιλιάδες Πειραιώτες παρακολούθησαν τον Αγιασμό των Υδάτων στον όρμο Μπαϊκούτσι στην Πειραϊκή, εκμεταλλευόμενοι τον πολύ καλό καιρό που έχει σήμερα ανήμερα των Θεοφανείων.
Δείτε το βίντεο: