![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η Αγγελική Ηλιάδη πραγματοποίησε live εμφάνιση.
Η τραγουδίστρια κατά την διάρκεια που ήταν στην πίστα ερμήνευσε το «Γιατί χωρίς εσένα δεν μπορώ» και είπε: «Ξέρεις εσύ» και το ανέβασε στο Instagram. ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η Αγγελική Ηλιάδη πραγματοποίησε live εμφάνιση.
Η τραγουδίστρια κατά την διάρκεια που ήταν στην πίστα ερμήνευσε το «Γιατί χωρίς εσένα δεν μπορώ» και είπε: «Ξέρεις εσύ» και το ανέβασε στο Instagram. ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ