![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η Ρούλα Κορομηλά τόλμησε να δημοσιεύσει μία φωτογραφία της την ώρα που ξεκουραζόταν στο κρεβάτι της φορώντας μόνο την πετσέτα της!
Η Ρούλα Κορομηλά σχολίασε στη λεζάντα της φωτογραφίας της στο instagram: «Relax time χρόνος για εμάς …περιποίηση ,φροντίδα γιατί είμαστε γυναίκες και ναι τους αγαπάμε, αλλά αγαπάμε και τον εαυτό μας και τον προσέχουμε …». ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕ Η ΡΟΥΛΑ ΚΟΡΟΜΗΛΑ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)