![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ο Νίκος Γκάλης ετοιμάζεται για την είσοσό στο Naismith Memorial Basketball Hall of Fame και ο υφυπουργός Αθλητισμού Γιώργος Βασιλειάδης, με ανάρτησή του στο Twitter, χαιρέτισε αυτήν την πολύ σπουδαία στιγμή.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ο Νίκος Γκάλης ετοιμάζεται για την είσοσό στο Naismith Memorial Basketball Hall of Fame και ο υφυπουργός Αθλητισμού Γιώργος Βασιλειάδης, με ανάρτησή του στο Twitter, χαιρέτισε αυτήν την πολύ σπουδαία στιγμή.