![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Χαλάρωσε στο μπάνιο της, αλλά… μόνη.
Το “στην μπανιέρα δυο δυο” δεν ισχύει στην δική της περίπτωση. Απόλαυσε το μπάνιο μόνη της και μάλιστα η μόνη της παρέα ήταν το… κινητό της. Ο λόγος για την Μαριάντα Πιερίδη, η οποία μοιράστηκε την φωτογραφία...
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Χαλάρωσε στο μπάνιο της, αλλά… μόνη.
Το “στην μπανιέρα δυο δυο” δεν ισχύει στην δική της περίπτωση. Απόλαυσε το μπάνιο μόνη της και μάλιστα η μόνη της παρέα ήταν το… κινητό της. Ο λόγος για την Μαριάντα Πιερίδη, η οποία μοιράστηκε την φωτογραφία...