![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η Νανά Παλαιτσάκη επέστρεψε για λίγες ημέρες από την Αμερική στην Ελλάδα, όπου απολαμβάνει τις διακοπές της σε νησιά του Αιγαίου.
Μέσα από τους λογαριασμούς της στα social media, η δημοσιογράφος μοιράζεται διάφορες στιγμές της με τους διαδικτυακούς της φίλους. Σε πολλά στιγμιότυπα μας δείχνει τα μαγευτικά σημεία που ταξιδεύει και σε άλλα απεικονίζεται η ίδια.
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΜΕ ΜΠΙΚΙΝΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΠΟΥ ΑΠΕΣΠΑΣΕ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)