![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ακόμη μία σπουδαία διάκριση για την ελληνική ιστιοπλοΐα, σημειώθηκε στην πόλη Μέντεμπλινγκ της Ολλανδίας και συγκεκριμένα στο παγκόσμιο πρωτάθλημα Λέιζερ Ράντιαλ Νέων, με τον Δημήτρη Παπαδημητρίου να κατακτά το...ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΔΩ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ακόμη μία σπουδαία διάκριση για την ελληνική ιστιοπλοΐα, σημειώθηκε στην πόλη Μέντεμπλινγκ της Ολλανδίας και συγκεκριμένα στο παγκόσμιο πρωτάθλημα Λέιζερ Ράντιαλ Νέων, με τον Δημήτρη Παπαδημητρίου να κατακτά το...ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΔΩ