![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
H Δέσποινα Βανδή φορτίζει τις μπαταρίες της αυτή την περίοδο.
Η τραγουδίστρια έκανε το μπανάκι της και άραξε σε ένα παγκάκι, όπου και έβγαλε μία φωτογραφία! Εκείνο όμως που δεν περιμέναμε ήταν το σχόλιο της Δέσποινας...ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΔΩ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
H Δέσποινα Βανδή φορτίζει τις μπαταρίες της αυτή την περίοδο.
Η τραγουδίστρια έκανε το μπανάκι της και άραξε σε ένα παγκάκι, όπου και έβγαλε μία φωτογραφία! Εκείνο όμως που δεν περιμέναμε ήταν το σχόλιο της Δέσποινας...ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΔΩ