![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Σύσκεψη για την Ευρωπαϊκή Ημέρα Ναυτιλίας 2015 που διοργανώνει ο Δήμος Πειραιά τον ερχόμενο Μάιο, θα πραγματοποιηθεί σήμερα στο Δημαρχιακό Μέγαρο Πειραιά στις 11:00 π.μ.
Στη σύσκεψη θα συμμετάσχουν ο Δήμαρχος Πειραιά κ. Γιάννης Μώραλης, η Επίτροπος Θαλασσίων Υποθέσεων και Αλιείας κ. Μαρία Δαμανάκη και ο εντεταλμένος δημοτικός σύμβουλος και επικεφαλής της ομάδας εργασίας που έχει αναλάβει τη διοργάνωση της Ευρωπαϊκής Ημέρας Ναυτιλίας 2015 κ. Πέτρος Κόκκαλης.
Διαβάστε επίσης:
Στον Πειραιά η Ευρωπαϊκή Ημέρα Ναυτιλίας το 2015
ΟΛΠ: Σε παγκόσμιο επίκεντρο η κρουαζιέρα στον Πειραιά - Κόμβος της Μεσογείου το μεγάλο λιμάνι!
Γιάννης Μώραλης: Τα 5 σημεία που θα κάνουν τον Πειραιά κέντρο της Ελληνικής ναυτιλίας
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)