Εκλογές 2023: Ο Γιάννης Βοϊδονικόλας στηρίζει ανοιχτά Σταυρούλα Αντωνάκου στον Πειραιά!
Βρείτε μας στο Google News. Πατήστε εδώ! Συνάντηση σε πολύ καλό κλίμα πραγματοποίησαν η Αντιπεριφερειάρχης Πειραιά Σταυρούλα Αντωνάκου και ο Πρόεδρος της ΝΟΔΕ Α Πειραιά & Νήσων και Πρόεδρος της Κοινωφελούς Δημοτικής Επιχείρησης Πειραιά Γιάννης Βοϊδονικόλας, στα Γραφεία της Αντιπεριφέρειας Πειραιά. Και οι δυο είναι εκ νέου υποψήφιοι στις προσεχείς αυτοδιοικητικές εκλογές του Οκτωβρίου, στην … Συνεχίστε να διαβάζετε το Εκλογές 2023: Ο Γιάννης Βοϊδονικόλας στηρίζει ανοιχτά Σταυρούλα Αντωνάκου στον Πειραιά!.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί