«Τέλος» για τη Μητρόπολη Πειραιά όσοι ψήφισαν το Νομοσχέδιο των Ομοφυλοφίλων!
Βρείτε μας στο Google News. Πατήστε εδώ! Έντονη η δυσαρέσκεια της Τοπικής Εκκλησίας του Πειραιά για τους Βουλευτές που υπερψήφισαν το Νομοσχέδιο για το Γάμο των ομοφυλοφίλων. Σύμφωνα με πληροφορίες του Piraeus Press, η δυσφορία της Μητρόπολης Πειραιά είναι πιο έντονη για εκείνους τους Βουλευτές που ενώ δήλωναν την αντίθεσή τους με το προς ψήφιση … Συνεχίστε να διαβάζετε το «Τέλος» για τη Μητρόπολη Πειραιά όσοι ψήφισαν το Νομοσχέδιο των Ομοφυλοφίλων!.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί