Χωρίς Ανθοκομική Έκθεση φέτος ο Πειραιάς – Η Αντιδήμαρχος Πρασίνου απειλεί το PP με μηνύσεις!
Βρείτε μας στο Google News. Πατήστε εδώ! – Γιατί έμεινε ο Πειραιάς χωρίς Ανθοκομική Έκθεση; – Αντιδήμαρχος Πρασίνου Καρακατσάνη: «Τα γλαστράκια με το όνομά μου τα πλήρωσα εγώ» – Η Αντιδήμαρχος Πρασίνου απείλησε με μηνύσεις το Piraeus Press Πληθαίνουν οι διαμαρτυρίες Πειραιωτών που αντιλαμβάνονται ότι η πόλη τους έμεινε χωρίς Ανθοκομική Έκθεση και μάλιστα χωρίς … Συνεχίστε να διαβάζετε το Χωρίς Ανθοκομική Έκθεση φέτος ο Πειραιάς – Η Αντιδήμαρχος Πρασίνου απειλεί το PP με μηνύσεις!.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί