Δήμος Πειραιά: Παραίτηση βόμβα Αθανασόπουλου σε λιγότερο από 24 ώρες!
Βρείτε μας στο Google News. Πατήστε εδώ! Το Piraeus Press αποκάλυψε την εκλογή «έκπληξη» του νεαρού Κοινοτικού Συμβούλου Πειραιά Παναγιώτη Αθανασόπουλου, ο οποίος κατάφερε να «σπάσει» τη γραμμή και να κερδίσει με ψήφους 6-5 τον μέχρι πρότινος Πρόεδρο της 5η Δημοτικής Κοινότητας Λεωνίδα Μελά. Παραιτήθηκε μέσα σε 24 ώρες Πληροφορίες από πηγές της Πλατείας Κοραή … Συνεχίστε να διαβάζετε το Δήμος Πειραιά: Παραίτηση βόμβα Αθανασόπουλου σε λιγότερο από 24 ώρες!.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί