Γνωρίστε τον αγαπημένο ”τρελο” Στέφανο του Πειραιά… από την Παλιά Κοκκινιά!
Βρείτε μας στο Google News. Πατήστε εδώ! Χαρακτηριστική φυσιογνωμία ο Στέφανος, όχι μόνο της γειτονιάς μου, της Παλιάς Κοκκινιάς, αλλά και ολόκληρου του Πειραιά. …του Σαράντου Ευσταθόπουλου Οι παλαιότεροι θα τον θυμούνται να τριγυρνά στους δρόμους του Πειραιά παίζοντας με το μπαλάκι του τένις, με συνοδεία αγέλης σκύλων και πάντα φορώντας μία κάλτσα… Περνώντας τα χρόνια όλα αυτά άλλαξαν βέβαια, … Συνεχίστε να διαβάζετε το Γνωρίστε τον αγαπημένο ”τρελο” Στέφανο του Πειραιά… από την Παλιά Κοκκινιά!.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί