Βρείτε μας στο Google News. Πατήστε εδώ! Δεκάδες χιλιάδες εκστασιασμένοι φίλαθλοι του Ολυμπιακού υποδέχτηκαν τους κατόχους του Conference League στο Δημοτικό Θέατρο στις… 5 τα ξημερώματα, σε μια νύχτα που όμοια της δεν έχει ζήσει ποτέ ξανά ο Πειραιάς! Οι δείκτες του ρολογιού πλησίαζαν πέντε τα ξημερώματα και η εικόνα που έφτανε από την Πλατεία … Συνεχίστε να διαβάζετε το Ολυμπιακός – Δεν ξανάγινε αυτό: Καρέ-καρέ η υποδοχή των Κυπελλούχων Ευρώπης στον Πειραιά! (Βίντεο + Φωτο).
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί